İLÇEMİZ ŞEHİR İÇİ YOLLARININ BSK ASFALT YAPIMI İÇİN İLK KAZMAYI VURDUK

‘BİSMİLLAH’ dedik ve ilk kazmayı vurduk.

İlçemizin şehir içi yollarının BSK asfalt yapımı,yağmur suyu döşeme hattı ve kaldrımların yapımı için bugün ilk kazmayı Sağlık Caddesinden başlayarak vurduk.

Sağlık Caddesi üzerinde düzenlenen programa Kovancılar Kaymakamı Sn.Bünyamin Karaloğlu,Belediye Başkanımız Sn.Hacı Akpınar,İller Bankası Bölge Müdürü Sn.Celal Kaşti,Palu Belediye Başkanı Sn.Bekir Yıldırım,Siyasi Partilerin İlçe Başkanları,Kurum Amirleri,STK Temsilcileri,İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri,Muhtarlarımız,Kanaat Önderleri ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Akpınar;

Daha yaşanabilir bir Kovancılar için gece gündüz demeden çalışıyoruz.13 caddemizi BSK asfalt (56.000 bin metre kare)ile kaldırımları10.000 metre kare),Yağmur suyu kanallar(1000 m uzunluğu)ile modern bir şekilde dizayn ederek,halkımızın hizmetine sunacağız.

Projelerimizin gerçekleşmesinde emek ve gayretlerinden dolayı başta Sn.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’A,Sn.Bakanlarımıza,Sn.Milletvekillerimize,İl Teşkilatımıza,İlçe Dinamiklerimize teşekkür ediyorum.

Teşriflerinden dolayı İlçemiz Kaymakamı Sn.Bünyamin Karaloğlu’na,İller Bankası Bölge Müdürü Sn.Celal Kaşti’ye Palu Belediye Başkanı Sn.Bekir Yıldırım’a,Kurum Amirlerimize,Siyasi Partilerimizin İlçe Başkanlarına,İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize,STK Temsilcilerimize,Kanaat Önderlerimize,Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Memleketimize hayırlı olsun dedi.

11.8.2020 13:45:18
Haberler