KOVANCILAR 5.KÜLTÜR ŞENLİĞİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİ

Festivale AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, İlçe, Belde Belediye Başkanları, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Başkan Akpınar; “Kovancılar 5.Kültür Şenliğimiz coşkulu bir şekilde devam ediyor” dedi.. Başkan Akpınar; “5.Kültür Şenliğimizin bu akşam final konserini Ender Balkır ile gerçekleştirdik. Katılım sağlayan Elazığ Milletvekilimiz, MKYK Üyemiz  Metin Bulut'a AK Parti İl Başkanımız  Şerafettin Yıldırım'a kıymetli il protokolümüze, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, STK Temsilcilerimize, kadirşinas Kovancılarlı hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 

Gecede ayrıca Kovancılar Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu’na da ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’ takdim edildiğini aktaran Başkan Akpınar; “Göreve geldiği günden bugüne ilçemize yaptığı hizmetler ile Kovancılar'ımıza olan sevgilerini her ortamda dile getiren ilçemiz Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu'na belediyemiz meclis kararı ile 'Fahri Hemşehrilik Beraatı' takdim ettik”  ifadelerini kullandı.
 

Başkan Akpınar; “Bu güzel organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen ilçemiz Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu'na Kaymakamlık ve Belediye personellerimize emek ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diyerek emeği geçenleri de unutmadı.
 

3.8.2022 17:31:40
Haberler