BAŞKAN AKPINAR’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Hacı Akpınar “30 Ağustos Zafer Bayramı”
dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Akpınar mesajında; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün komutanlığında Türk Ordusunun 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 99. yıl dönümünü milletçe kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

30 Ağustos Zaferiyle Aziz Türk milleti, hiçbir şekilde vatanın bütünlüğünden, bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde sonsuza kadar bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya göstermiştir.

1071 Malazgirt Zaferiyle ayak bastığımız vatanımızın tapusunu 30 Ağustos Zaferi ile tescilleyen ecdadımızın, bizlere emaneti olan vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkarak, üstün bir azim ve gayretle ülkemizi 2023 hedeflerine taşımak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı ve milletinin istiklali ve istikbali için canını ortaya koyarak bize bu toprakları vatan kılan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum.

30.8.2021 18:03:20
Haberler